Pomagamy naszym klientom
sprostać wyzwaniom stojącym
przed sektorem e-commerce:

  • Inteligentny system rekomendacji produktów
  • Łączenie i uporządkowanie wszystkich danych w jednym systemie
  • Całodobowa obsługa klienta
  • Wzrost średniej wartości klienta
  • Optymalizacja budżetu i działań reklamowych
  • Usprawnienie procesu sprzedaży
Data Intelligence

Data Intelligence to proces przekształcania danych w informacje, informacji w wiedzę, a wiedzy w wartość dla klienta. To analiza różnych źródeł danych, własnych i zewnętrznych oraz ich integracja, która jest procesem przekształcania surowych danych w realne zyski dla naszych klientów.

Data Driven Marketing

Marketing oparty na danych to proces powiązany z systematycznym gromadzeniem i integracją dużych ilości informacji, ich przetwarzania, właściwego analizowania oraz wyciągania wniosków. Tak pozyskana wiedza jest następnie wykorzystana w sposób najbardziej efektywny w każdej interakcji marketingowej z klientem.

TogetherAudience
Private DMP

Dostarczamy zaawansowaną platformę do gromadzenia, wzbogacania, analizowania oraz zarządzania danymi pochodzącymi z wielu źródeł w jednym miejscu. Wszystkie dane w DMP są ujednolicone, co pozwala na zbudowanie profilu użytkownika 360 stopni. Nasza technologia wykorzystuje modele predykcyjne, aby polecać produkty zgodnie z potrzebami klientów i optymalizować budżet kampanii, dzięki odpowiednio dobranej grupie docelowej.

TGD Audience
WiseBots

Oferujemy szeroką gamę wirtualnych asystentów klienta dla firm działających w sektorze finansów, ubezpieczeń, rekrutacji czy e-handlu. Głównym założeniem naszych botów jest poprawa jakości obsługi klienta oraz możliwość kontaktu 24/7. Dzięki autorskiemu systemowi rekomendacji, ​​ sugestie produktów od chatbota są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

WiseBots
TGD Experts

Nasz zespół Data Science wykorzystuje Uczenie Maszynowe, Sieci Neuronowe oraz Sztuczną Inteligencję, aby dostarczyć w pełni zautomatyzowane, dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu. Przeprowadzamy audyty dotychczasowych rozwiązań AI, oferujemy konsulting by wypracować najlepszy kierunek rozwoju, a także kompleksowo realizujemy całe projekty – od analizy, przez implementację, po końcowe wdrożenie i utrzymanie prawidłowego funkcjonowania.

TGD Experts