Specjalizujemy się w zintegrowanych działaniach z zakresu analityki Big Data, ze szczególnym naciskiem na monetyzację internetowych zbiorów danych zgromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP, firmowych aplikacjach oraz wzbogacanie ich o dane pochodzące ze źródeł zewnętrznych.

Dostarczamy gotowe usługi i autorskie rozwiązania, które pozwalają na optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie realnych, finansowych i organizacyjnych korzyści, płynących z wielkich zbiorów danych.

Badacze danych zatrudnieni w TogetherData świadczą również usługi konsultingowe dla firm z sektora Fintech, ze szczególnym naciskiem na instytucje finansowe, w tym banki, ubezpieczycieli oraz firmy windykacyjne.

Założyciel

  • Michał Grams

    Prezes Zarządu

    Przedsiębiorca, doświadczony manager i analityk systemów IT. Prowadził zaawansowane projekty m.in. w zakresie optymalizacji procesów biznesowych, Business Intelligence i CRM dla klientów sektora telekomunikacji, usług medycznych oraz dostawców cyfrowych drukarek i usług outsourcingu druku czy zarządzania dokumentami i procesami back office. Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie oraz The George Washington University.

Należymy do
Wyróżnienia