Nasze rozwiązania dostosowujemy do potrzeb Twojego biznesu:

  • Zwiększenie lojalności klientów
  • Łączenie i uporządkowanie wszystkich danych w jednym systemie
  • Optymalizacja budżetu i działań reklamowych
  • Całodobowa obsługa klienta
  • Profilowanie użytkownika 360°
  • Analiza sprzedaży wielokanałowej
Wzbogacanie danych

Stworzyliśmy autorską platformę, która służy do gromadzenia i integracji danych pochodzących z różnych źródeł online i offline. Procesy te umożliwiają nam efektywne wzbogacanie danych związanych z użytkownikami, a także dogłębną analizę i segmentację uzyskanych danych.

Analityka danych

Stosujemy zaawansowane metody matematyczne, które pozwalają nam znaleźć unikalne i cenne wskazówki dla biznesu. Nasze algorytmy oparte są na rozproszonym zestawie danych, wielu bazach danych, wydajnych centrach serwerowych, wdrożonych w zaawansowanych frameworkach komputerowych.

Data Intelligence

Data Intelligence to proces przekształcania danych w informacje, informacji w wiedzę, a wiedzy w wartość dla klienta. To analiza różnych źródeł danych, własnych i zewnętrznych oraz ich integracja, która jest procesem przekształcania surowych danych w realne zyski dla naszych klientów.

WiseBots

Oferujemy szeroką gamę wirtualnych asystentów klienta dla firm działających w sektorze finansów, ubezpieczeń, rekrutacji czy e-handlu. Głównym założeniem naszych botów jest poprawa jakości obsługi klienta oraz możliwość kontaktu 24/7. Dzięki autorskiemu systemowi rekomendacji, ​​ sugestie produktów od chatbota są dopasowywane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

WiseBots
TGD Experts

Nasz zespół Data Science wykorzystuje Uczenie Maszynowe, Sieci Neuronowe oraz Sztuczną Inteligencję, aby dostarczyć w pełni zautomatyzowane, dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu. Przeprowadzamy audyty dotychczasowych rozwiązań AI, oferujemy konsulting by wypracować najlepszy kierunek rozwoju, a także kompleksowo realizujemy całe projekty – od analizy, przez implementację, po końcowe wdrożenie i utrzymanie prawidłowego funkcjonowania.

TGD Experts